Не пробачили поразку від України: у збірній Японії полетіли голови

0

"Самураї" залишились без тренера

Збірна Японії звільнила головного тренера Вахіда Халілходжіча за два місяці до початку чемпіоната світу, який відбудеться у Росії.

За інформацією Kyodo, причиною такого рішення стала невиразна гра японців у товариських матчах: поразка від України (1:2) і нічия з Малі (1:1). Обидва суперники не пробилися на чемпіонат світу.

Голова Федерації футболу Японії Козо Тасіма заявив, що ім'я нового головного тренера збірної оголосять 9 березня. Швидше за все, новим коучем "самураїв" стане Макото Тегураморі, який працював з олімпійською збірною-2016.

Зазначимо, що чемпіонат світу з футболу пройде з 14 червня по 15 липня. Японці гратимуть на груповому турнірі із Польщею, Колумбією та Сенегалом.

Нагадаємо, у другій товариській зустрічі 2018 року збірна України грала зі збірною Японії в бельгійському місті Льєж.

Перший тайм завершився внічию 1:1. За Україну на 21-й хвилині голом відзначився Ярослав Ракицький, а за Японію на 41-й хвилині - Томоакі Макіно. Тобто повторився сценарій матчу з Саудівською Аравією, коли "жовто-сині" повели в рахунку, а суперник під завісу першого тайму вирівняв становище.

Але у другому таймі українці змогли зробити те, що не вдалося з Саудівською Аравією - забити гол і не пропустити. Точним ударом на 69-й хвилині відзначився Олександр Караваєв. Як підсумок, 2:1 - перша перемога команди Андрія Шевченка в 2018-му році.

Додамо, що ветеран збірної України Руслан Ротань провів сотий матч у футболці національної команди. Ротань став третім футболістом в історії національної збірної, кому підкорився гросмейстерський рубіж - до цього 100 матчів зіграли Анатолій Тимощук (144 матчі) і Андрій Шевченко (111 матчів).

Дивіться: огляд матчу Україна - Японія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українські футболісти відсвяткували Великдень та поділилась світлинами у соцмережах.