Футбол

Небезпечно посміхатися: гостей ЧС-2018 готують до жахів у Росії

0

У Москві взагалі немає атмосфери футбольного свята

За два дні до старту чемпіонату світу-2018 у Росії європейські видання пишуть статті, в яких розповідають громадянам про ситуації, які можуть виникнути у Росії.

Німецька Bild зазначила, що росіяни не дуже усміхнені, та й взагалі посміхатися у цій країні іноді буває небезпечно.

"Російські залізничники проходять підготовку з ввічливості перед чемпіонатом світу. Так як в Росії не прийнято - часом, навіть небезпечно - посміхатися незнайомим людям в обличчя, співробітники, що працюють на залізниці, вельми непривітні", - пишуть німецькі журналісти.

Іспанська Marca стверджує, що у Росії взагалі не відчувається футбольне свято. Люди у Москві похмурі, як і зазвичай.

"Є відчуття, що росіяни до цих пір не усвідомили важливість і значимість, які матиме для їх країни організація найважливішого футбольного турніру на планеті. В околицях Красної Площі бродять москвичі, наче надворі звичайний нудний день, яких буває багато на тижні. Єдиним нагадуванням про футбольне свято стають натовпи латиноамериканців, які вже почали прибувати з усіх куточків Землі і поступово наповнюють головні вулиці російської столиці", - пише Marca.

 

Перші проблеми іноземців у Росії

У Санкт-Петербурзі таксист проломив череп французькому фанату, який приїхав на чемпіонат світу-2018 підтримати свою команду.

Причиною конфлікту стали гроші. Таксист не задовольнився оплатою проїзду, силою забрав бажану суму, а потім викинув клієнта з машини. 38-річного француза госпіталізували з черепно-мозковою травмою, проломленим черепом, зламаним носом і розбитим обличчям. Він знаходиться в реанімації.

Пітерські копи оголосили водія таксі на чорному автомобілі "Жигулі" у розшук.

У той самий день також на вулиці Мічманській зазнав нападу ще один громадянин Франції. У нього забрали телефон і 5,5 тисяч рублів.

Дивіться: офіційна заставка ЧС-2018

Як повідомляв портал Знай.Спортназвано імена коментаторів матчів чемпіонату світу-2018.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, туристи