Інші

Підтримка Путіна та поїздки до Криму: російський коментатор потрапив до Чистилища

0

Дмитро Губернієв тепер у базі "Миротворця"

Російський коментатор Дмитро Губернієв потрапив у розділ "Чистилище" в базі "Миротворця".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований російськими загарбниками Крим. Участь в пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Участь в спробах легалізації анексії Криму", - перелік порушень Губернієва на сайті "Миротворця".

Крім того, у 2014 році коментатор працював ведучим на концерті "Дні Москви в Севастополі".

Нагадаємо, Україна оголосила про бойкот заключного етапу Кубка світу з біатлону в Тюмені. Це викликало істерику у Губернієва. Він принизливо висловився про таке рішення нашої команди.

"Збірна України з біатлону бойкотує етап в Тюмені! Шкода, безумці при владі в цій країні все ж дотиснули адекватне керівництво українського біатлону! Гарна команда, відмінні тренери, сильний керівник Володя Бринзак - ми давно дружимо, але... уви і ах!

Ми завжди раді бачити українських спортсменів в Росії! Знаю, як біатлоністи України люблять Тюмень і Ханти... А безумці... нехай далі волають і смердять", - написав Губернієв в Instagram.

Крім того, Губернієв розповів про ситуацію з вживанням допінгу спортсменами РФ. При цьому намагався відвести увагу від проблеми згадкою про іноземку.

"Не заперечую, що Росія мала проблеми з допінгом. І ми визнали, що вони були. Але ніякого державного регулювання не було. Ми почали вирішувати проблему, і вирішили. І зараз ми виступаємо чистими! Ось німці кажуть, як їм неприємно бачити Логінова і Старих. А те, що Херрманн теж рік відсиділа через допінг, не згадують. А вона вийшла, і з чистою совістю виступає далі", - сказав він.

Дивіться: весь професіоналізм Губернієва

Як повідомляв портал Знай.Спорт, дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу 2018 року з боку ряду країн викликав у Росії справжню істерику.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Губернієв, коментатор, Чистилище