Інші

Російські спортсмени викликали огиду в мережі лицемірними привітаннями Путіна

0

Сонцеликий забезпечує спортсменам непогане існування, а вони відзначають пропагандою у соцмережах за це

На 65-річчя президента Росії Володимира Путіна російські спортсмени не забарилися з привітаннями. На своїх сторінках у соціальних мереж вони публікували цілі описи з полум'яними промовами.

Тенісистка Світлана Кузнєцова, президент Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев і керівник Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі зняли відеозвернення разом з Миколою Басковим і Сергієм Мазаєвим.

Дворазова олімпійська чемпіонка з синхронного плавання Алла Шишкіна опублікувала знімок, на якому цілує президента в щоку. "Ви неймовірна людина, Вас любить вся наша величезна багатонаціональна країна!" - написала Шишкіна.

Таке рабське ставлення викликало відповідну реакцію уболівальників, які назвали цей процес ануслізінгом, інформує Обозреватель.

"Сонцеликий забезпечує їм непогане існування, а вони відзначають пропагандою у соцмережах за це. Потім ще по завершенню кар'єри запросять до Держдуми, за кнопки же повинен хтось відповідати. Бридко від усього цього...", - пишуть росіяни.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що футбольний клуб звільнив співробітника-мусульманина після підозр у тероризмі.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Росія, спорт, привітання