Футбол

Російській пропагандистці заборонили торкатися Кубка світу з футболу

0

Псевдожурналістка потисла руку Трезеге, який до цього тримав приз

У Москві стався цікавий випадок з привезеним напередодні Кубком світу з футболу. Телеведучій Катерині Андрєєвій не дозволили торкатися до трофею через дотримання заходів безпеки.

Під час запису ефіру, де статуетку презентували футболісти Бебето і Давид Трезеге, пропагандистка, яка з 1998 року працює ведучою програми Час на Першому каналі, одягла білі рукавички, щоб доторкнутися до кубка, але їй знову не дозволили цього зробити. Тоді псевдожурналістка потисла руку Трезеге, який до цього тримав приз.

"Такі заходи безпеки - жах", - написала Андрєєва у себе в Instagram.

 

Такие меры безопасности-жуть-кубок пришлось скрывать мозаикой,таковы требования ФИФА.Но в 21 час-увидите ВСЕ Отвечаю на вопрос почему нельзя трогать кубок.Таковы правила-кто чемпион Мира,тому и можно.Вы Чемпионы?Вот и низзяяя ручонки тянутьТолько смотреть. Но через рукопожатие Чемпионов Мира-Трезиге и Бебето я своим спутникам передаю тепло драгоценного кубка  Полная версия в программе "Время "и на сайте 1 канала и без мозаики #футбол #люблюсвоюработу #news #anchor #first #star #backstage #football #studio #снамиопасноноинтересно

Публикация от Екатерина Андреева (@ekaterinaandreeva_official)

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, у Росії гравці дитячої футбольної команди напилися до нестями.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ЧС-2018, Росія, кубок