Футбол

Скандал у збірній Мексики: стало відомо, чому повій було саме 30

0

Чічаріто стверджує, що повій на вечірці не було. Але чому тоді федерація виправдовується?

Нападник збірної Мексики Хав'єр "Чічаріто" Ернандес прокоментував гучну вечірку національної команди з елітними повіями і алкоголем.

"Ми зустрілися з хлопцями на честь мого дня народження. У нас був вихідний, і я запросив гравців. Прийшли всі, крім голкіпера Хесуса Корони. Кожен приїжджав в той час, який вибрав самостійно, було багато гостей.

З нами не було ніяких повій; то, що говорилося в пресі, - це неповага по відношенню до гостей. Ми не зробили нічого поганого, це був наш вільний час, але ми не станемо цього повторювати", - цитує Ернандеса Daily Mail.

Зазначимо, що 1 червня Чічаріто відсвяткував 30-річчя. У ЗМІ писали, що повій на вечірці було саме 30. Ймовірно, таку кількість дівчат, якщо інформація з газет все ж правдива, обрали не просто так.

 

Реакція федерації

Генеральний секретар Мексиканської федерації футболу Гільєрмо Канту зазначив, що гравці національної команди не будуть покарані за оргію з 30 повіями перед від'їздом на ЧС-2018. У вечірці, яка пройшла ввечері в суботу, 2 червня, взяли участь Гільєрмо Очоа, Хесус Гальярдо, Рауль Хіменес, Карлос Сальседо, Марко Фабіан, Ектор Еррера і Джовані і Джонатан дос Сантос.

"Це дійсно складне питання, завжди є ризик, коли у гравців з'являється вільний час, – цитує A Bola Канту, - Їх поведінка і вчинки можуть йти врозріз з чиїмись цінностями. Проте, подібні дії гравців не відображаються на їх роботі, а значить, вони не порушують ніяких правил."

Мексика в груповому турнірі ЧС-2018 зіграє проти Німеччини (17 червня), Кореї (23 червня) і Швеції (27 червня).

Дивіться: презентація Мексики на ЧС-2018

Як повідомляв портал Знай.Спорт, аргентинцям розповіли, як чіпляти жінок на ЧС-2018 у Росії.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, Мексика, повії