Інші

Український важкоатлет ефектно розібрався з хуліганами

0

Такий вчинок викликав гучний галас у соцмережах

Рекордсмен України в жимі лежачи без екіпіровки Дмитро Головінський став учасником неприємного інциденту. Армрестлер був змушений розбиратися з нетверезої компанією, яка шуміла у нього під вікном.

Після тривалих сперечок і загроз, спортсмен застосував силу, уклавши одного з гопників, і змусивши тікати інших.

"Особисто мені дуже неприємно, коли в півпершого ночі під вікном кричать люди, які не спроможнi банально організувати вписку для своїх пиятик чи осісти цивілізовано у відповідному закладі", - прокоментував ситуацію 29-річний Головінський.

Такий вчинок викликав гучний галас у соцмережах, де багато користувачів негативно оцінили такий спосіб вирішення конфлікту.

"Знайшов трьох дохлих дрищей ще й бухіх, ну герой", - пишуть розчаровані користувачі під відео в соцмережах.

Сам Головінський спростував можливість нанесення тяжкої травми: "Бив я НЕ сильно і серйозних ушкоджень нанести не міг в принципі, так як цілі такої не було. Зрозуміло, мені не потрібні зайві проблеми з законом, так само як і зап'ястя в гіпсі, з чим я вже, бувало, стикався і повторення зараз подібного, звичайно, нітрохи ні до речі".

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, у Києві затримали олімпійського чемпіона за підозрою у зв'язках з неповнолітніми.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
рекордсмен, Головінський, інцидент