Футбол

"Ультрасучасний" стадіон у Росії не витримав легкого дощика: фото

0

Арену затопило

У Москві закінчується реконструкція стадіону "Динамо", на якому грає місцевий однойменний клуб. Вже 5 червня арена має прийняти товариський матч між збірними Росії та Туреччини, але зараз зі стадіоном є проблеми.

В Telegram-паблік "Гра Стадіонів" опублікували фото, на яких видно, що стадіон затопило після дощу.

"На споруджуваному стадіоні "Динамо" постелили ковролін, але забули залатати дах. Дно не пробито, дно затоплено", - коментар автора фото.

Згідно з проектом стадіону "Динамо", один дах повинен об'єднати Велику спортивну арену, розраховану приблизно на 26,3 тисячі глядачів, Малу спортивну арену місткістю від 11,5 до 14 тисяч глядачів, де можна буде проводити матчі з хокею, змішані єдиноборства, професійний бокс, баскетболу та концертно-видовищні заходи, а також досугово-розважальний комплекс. Спочатку передбачалося, що арена потрапить в заявочні книгу на проведення матчів чемпіонату світу 2018 року, однак цього не сталося.

У листопаді 2012 року голова ради директорів проекту Андрій Перегудов повідомив, що будівництво спортивного об'єкту - двох залів разом з паркуванням, обійдеться приблизно в 650-700 млн доларів, а весь комплекс з прилеглою інфраструктурою - у 1,5 млрд доларів.

Нагадаємо, на стадіоні "Самара Арена", на якому в червні заплановані матчі чемпіонату світу з футболу-2018, впала конструкція, яка служила парником для укладання газону.

"Сніг під опорами розтанув, і порушилася загальна геометрія конструкції. Тому парник згорнувся. На щастя, ніхто не постраждав", - розповів очевидець.

За словами представників обласної влади, теплицю будуть збирати заново.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, стадіон у Калінінграді, який прийме матчі ЧС-2018, почав осідати.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Динамо, Москва, стадіон