Футбол

Він за це сяде: у Росії тренера атакували півнем, відео

0

У нижчій лізі Росія киплять пристрасті

У Росії в рамках Футбольної національної першості грали матч між Факелом та Промінем-Енергією. Фанат команди з Владивостока кинул у тренера Проміня Олександра Григоряна живого півня.

Причиною ворожнечі між тренером та ультрас є перехід фахівця у 2014 році в Тосно. Крім того, Григорян тренував принципових суперників Проміня - СКА-Хабаровськ. Після цього фанати з Владивостока скандують на матчах Проміня "Григорян - півень".

На стадіон у Воронежі один з ультрас приніс живого півня та кинув його у бік тренера. Птах впродовж хвилини бігав біля поля.

"Спочатку я думав, що все це непорозуміння. Але потім, коли побачив, як в масштабах всієї країни, так би мовити, переміщаються ці люди з Владивостока, я зрозумів, що все проплачується. Ви ж уявляєте, скільки коштують квитки з Владивостока туди-сюди? Хтось це навмисно робить? Можливо. Хто саме? Я не знаю, мені важко сказати. Тут два варіанти: або особисто мої вороги, яких я на Далекому Сході отримав, або через мене намагаються вплинути на нове керівництво, тому що у Проміні планувалися інші керівники. Можливо, все разом.

У мене телефон завалений відео і смсками з реальними людьми, які мені загрожують. Один до такої міри ох***в, що сьогодні організував неподобство з півнем. Він за це на 15 діб сяде. Це колишній лідер угруповання, який переїхав до Санкт-Петербурга. Він усім цим керує, він шле в нахабну СМС з образами і погрозами. Все настільки зайшло, що ніхто собі цього не представляє", - прокоментував інцидент Григорян.

Тренер вважає, що не повинен терпіти такого неподобства.

"Чому я повинен терпіти ось ці приниження? Ці люди спочатку дали зрозуміти, що вони, незалежно від того, як Промінь закінчить чемпіонат, не змиряться з тим, що я тренер команди. Мені кажуть, що я особа клубу і не маю права реагувати. Ну а хто, якщо не я? Я палець показати не можу, вони на весь стадіон кричать, що я, ***** [блін], півень. А що, незрозуміло нікому, що означає півень? Ситуація дуже критична і потворна", - висловився Григорян.

Промінь програв Факелу з рахунком 1:3. Клуб йде на 14-му місці в таблиці ФНЛ-2017/18, від зони вильоту його відділяє лише одне очко.

Дивіться, як у Григоряна кинули півнем

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у Росії на футбольний матч привели живого ведмедя по кличці Тіма.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Григорян, півень, Промінь-Енергія, Росія