Інші

З'явилося відео затримання зірки гольфу Вудса за кермування в нетверезому стані

0

Тайгер Вудс проходить реабілітацію після перенесеної нещодавно операції на спині

У штаті Флорида за кермування автомобіля в нетверезому стані заарештували зірку гольфу Тайгера Вудса. За словами поліцейських, Вудс був затриманий у місті Джупітер і незабаром випущений на свободу.

41-річний Тайгер Вудс проходить реабілітацію після перенесеної нещодавно операції на спині. 24 травня він написав у соцмережах, що операція позбавила його жахливого ​​болю, і що він вже давно не відчував себе так добре.

Він додав, що можливість його повернення в професійний гольф залишається відкритою, але що він нікуди не поспішає.

- Я хочу грати в гольф на професійному рівні, але я не будую ніяких планів. Я не зможу нормально повертатися ще місяці два-три. Тепер вся моя увага спрямована на реабілітацію і на те, щоб слідувати всім розпорядженням лікарів, - сказав Вудс. 

До вашої уваги фото Вудса з поліцейського відділку.

Також до вашої уваги відео затримання.

Тайгер Вудс - 14-разовий переможець турнірів Мейджор. За останні кілька років переніс три операції на хребті. У лютому у нього поновилися проблеми зі здоров'ям, в результаті чого йому довелося відмовитися від участі в турнірі в Огасті.

Вудс не перемагав на основних турнірах з 2013 року.

Преса зацікавилася його особистим життям ще в 2009 році, коли йому були пред'явлені звинувачення в необережному водінні автомобіля поблизу його будинку у Флориді.

Потім він зізнався, що зраджував своїй дружині, і приніс їй публічні вибачення. Наскільки відомо, після цього він пройшов сеанси психологічної допомоги.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, став відомий найдорожчий клуб світу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Вудс, гольф, нетверезий стан