Інші

Боєць MMA, який втік від чеченського спецназу, затриманий в Білорусі

0

Мурада Амрієва хочуть передати Росії

Чемпіон світу ММА за версією World Mixed Martial Arts Federation, росіянин Мурад Амрієв, який напередодні втік від чеченського спецназу, був затриманий на території Білорусі. Спортсмена планують передати Росії.

Правозахисники і адвокат Амрієва має намір переконати білоруську владу в тому, що екстрадиція бійця в РФ буде означати його смерть.

"Ми намагаємося донести д білоруської міліції, що видача загрожує Амрієву смертю, тому що на кордоні РФ його передадуть чеченським поліцейським, і далі одного кілометра живим він не проїде", – заявила фахівець відділу по міжнародному праву "Комітету проти тортур" Ольга Садовська.

Нагадаємо, Амрієв розповідав, що в 2013 році його катували, а потім відвезли до батьків і повідомили родині, що якщо старший брат не повернеться до Чечні, вся відповідальність за замах, за звичаєм кровної помсти, перейде на Мурада. Після цього Амрієв покинув Чечню, а незабаром – і Росію.

У 2013 році Амрієву, який побоювався за своє життя, вдалося втекти з Чечні в Україну. Тут він продовжував кар'єру і став чемпіоном світу з MMA за версією World Mixed Martial Arts Federation. Проте 4 червня поточного року, прямуючи в Москву для того, щоб продовжити шенгенську візу, він був повторно затриманий правоохоронними органами та доставлений в ізолятор тимчасового утримання.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-боєць UFC засуджений до довічного ув'язнення.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
ММА, Мурад Амрієв