Інші

Боєць ММА, який втік від спецназу, відправлений в Чечню

0

Мурад Амрієв переданий поліції Чечні

Чемпіон світу зі змішаних бойових мистецтв Мурад Амрієв, затриманий напередодні в Білорусі, переданий чеченським силовикам.

В даний час Амрієв в супроводі оперативників знаходиться в дорозі в Чечню, повідомляє РИА Новости з посиланням на МВС по Чечні.

"Затриманий на кордоні Республіки Білорусь, який перебував у федеральному розшуку Мурад Амрієв переданий оперативникам МВС по Чеченській Республіці для доставляння в Чеченську Республіку і дачі показань", – відзначили в міністерстві.

Нагадаємо, Амрієв розповідав, що в 2013 році його катували, а потім відвезли до батьків і повідомили родині, що якщо старший брат не повернеться до Чечні, вся відповідальність за замах, за звичаєм кровної помсти, перейде на Мурада. Після цього Амрієв покинув Чечню, а незабаром – і Росію. У 2013 році Амрієву, який побоювався за своє життя, вдалося втекти з Чечні в Україну.

На початку червня 2017 року Амрієв був затриманий на кордоні Росії та України, коли їхав до Москви для оформлення візи. Причиною затримання було оголошено підозру у використанні підроблених документів.

Нагадаємо, Мурад Амрієв, який напередодні втік від чеченського спецназу, був затриманий на території Білорусі. 

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-боєць UFC засуджений до довічного ув'язнення.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
ММА, Мурад Амрієв