Інші

Чемпіон світу з MMA втік від чеченського спецназу

0

Бійця ММА Мурада Амрієва намагаються затримати чеченські силовики

Чемпіон світу ММА за версією World Mixed Martial Arts Federation, росіянин Мурад Амрієв, втік з будівлі прокуратури в Брянську (Росія). Чеченський спецназ не зміг затримати Амрієва, якого, за даними "Комітету з питань запобігання катуванням", високопоставлені силовики з Чечні переслідують за мотивами кровної помсти.

"Він вибіг з будівлі, стрибнув до знайомих в Пріору, і вони поїхали", – передає "Медуза" слова співробітника Комітету відбування покарання Олега Хабибрахманова.

В "Комітеті з питань запобігання катуванням" 5 червня заявили, що чеченські силовики намагалися викрасти Амрієва, щоб взяти його в заручники і домогтися приїзду в Чечню його старшого брата. Нібито той причетний до замаху на начальника поліції Грозного Магомеда Дашаева.

Амрієв розповідав, що в 2013 році його катували, а потім відвезли до батьків і повідомили родині, що якщо старший брат не повернеться до Чечні, вся відповідальність за замах, за звичаєм кровної помсти, перейде на Мурада. Після цього Амрієв покинув Чечню, а незабаром – і Росію.

У 2013 році Амрієву, який побоювався за своє життя, вдалося втекти з Чечні в Україну. Тут він продовжував кар'єру і став чемпіоном світу з MMA за версією World Mixed Martial Arts Federation. Проте 4 червня поточного року, прямуючи в Москву для того, щоб продовжити шенгенську візу, він був повторно затриманий правоохоронними органами та доставлений в ізолятор тимчасового утримання.

Формально його запідозрили у використанні підробленого документа – в паспорті Амрієва є помилка. Пізніше спортсмена перевели в будівлю транспортної прокуратури, звідки він примудрився втекти і сховатися в невідомому напрямку.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-боєць UFC засуджений до довічного ув'язнення.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
ММА, Мурад Амрієв