Інші

Чемпіона UFC позбавлять титулу через допінг

0

Джон Джонс в черговий раз провалив допінг-тест USADA

Чемпіон UFC у напівважкій вазі Джон Джонс (23-1) не пройшов допінг-тестування USADA перед поєдинком з Даніелем Корм'є (19-2), який відбувся 29 липня на турнірі UFC 214.

Антидопінгове агентство USADA повідомило про те, що в пробах Джонса, узятих після зважування напередодні бою, були знайдені заборонені речовини. Забороненим препаратом, виявленим в крові, виявився анаболічний стероїд туринабол.

Джонс буде позбавлений титулу, а Корм'є знову стане повноправним власником цього пояса. Президент UFC Дана Уайт заявив, що ніяких рішень керівництво поки не приймало. Промоушен підтвердив позитивний тест Джонса в заяві, опублікованій на офіційному сайті.

Атлетична комісія Каліфорнії та USADA продовжать розгляд справи про порушення бійцем антидопінгової політики.

"У нас немає слів. Джон, тренери, діетоги та вся команда працювали невпинно і ретельно 12 місяців, щоб уникнути подібної ситуації. Ми проведемо повторне тестування, щоб з'ясувати причину. Джон роздавлений новиною, і ми, як команда, робимо все, щоб його підтримати", - заявила команда Джонса.

Нагадаємо, Джонс нокаутував Корм'є і завоював титул чемпіона UFC в напівважкій вазі. Реванш з Корм'є став для Джонса першим з травня 2016 року, оскільки він відбував 12-місячну дискваліфікацію за провал допінг-тесту перед UFC 200.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Джонс прокоментував свою перемогу над Корм'є.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Джон Джонс