Інші

Холлоуей: Альдо – один з найкращих в UFC, але його ера добігає кінця

0

Бій Альдо - Холлоуей пройде 3 червня на UFC 212

Тимчасовий чемпіон в легкій вазі Макс Холлоуей (17-3) вважає, що ера Жозе Альдо (26-2), одного з найкращих бійців в UFC, добігає кінця.

"Я говорив про це багато років тому, але мало хто слухав мене. Тепер я тут і до мене прикута загальна увага. Так трапляється в цьому спорті. Дії говорять голосніше слів, я дозволю своїм боям говорити за мене. Люди продовжують твердити, що я – це майбутнє, але я – теперішнє, і ніхто зараз не робить цього краще за мене. Я сказав усім, що буду відправляти в нокаут кожного, поки не доберуся до вершини. Це те, що я робив і тепер у мене попереду ще один крок, перш ніж почнеться нова сторінка в цій справі.

Я повторюю це постійно: я не беру участь в гонці цього дивізіону, я розчищаю його. Ніхто не піде з цього дивізіону не зустрінувшись зі мною. Альдо – один з найкращих в нашому спорті, але його ера добігає кінця. Настав час ери "Благословенного", – цитує Холлоуейя FloCombat.

Макс Холлоуей та Жозе Альдо проведуть бій за об'єднання тимчасового і постійного титулу 3 червня в Бразилії в рамках турніру UFC 212.

Нагадаємо, оприлюднено повний файт-кард турніру UFC 212.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Холлоуей прокоментував майбутній бій з Альдо.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
UFC, UFC 212, Альдо, Холлоуей, Альдо - Холлоуей