Інші

Королева повернулася: екс-чемпіонка UFC збирається повернути титул

0

Роуз Намаюнас - чемпіонка UFC в найлегшій вазі

Екс-чемпіонка UFC у легкій вазі Джоанна Еджейчик (14-1) не сумнівається в тому, що їй вдасться перемогти в матчі-реванші проти чинної чемпіонки UFC американки Роуз Намаюнас (7-3), повідомляє flocombat.com.

Реванш Намаюнас і Еджейчик відбудеться 7 квітня в Брукліні (США) в рамках турніру UFC 223.

"Було важливо отримати титульний бій, але якби Роуз билася в лютому або березні, і вона програла б, я б хотіла битися за пояс з кимось іншим. Я хочу повернути те, що належить мені. Я не просто хочу помститися, мені потрібен мій пояс. Немає значення, хто ним володіє. Це мій пояс, і я володіла ним протягом двох років і дев'яти місяців. Я поверну собі пояс. Я впевнена в собі. Королева повернулася", - сказала Енджейчик.

Нагадаємо, Роуз Намаюнас здобула перемогу технічним нокаутом в першому раунді над Джоанною Енджейчик і забрала її титул чемпіонки UFC в найлегшій вазі. Бій Єджейчик - Намаюнас пройшов 4 листопада в Нью-Йорку (США) на турнірі UFC 217.

Після бою Енджейчік звинуватила лікаря у втраті титулу:

"Я присвячую кожну вільну хвилину відновленню, харчуванню і тренуванням. У спорті є перемоги і поразки, а останній поєдинок склався не на мою користь, оскільки люди з моєї команди підвели мене.

Багато хто цікавився, чи буду я міняти тренерів і зал. Я відповідала негативно, так як мої тренери щосили намагалися підвести мене до бою в максимально хорошій формі. Доктор, що зробив великий вплив на мій стан за 30 годин до бою, підвів мене. Люди, які не пов'язані зі спортом, в якому потрібно стежити за вагою, не знають, що таке харчування. Це часто негативно впливає на ваше здоров'я і навіть життя.

Я прошу терпіння, точно так же, як і чекаю того дня, коли поверну титул у вазі соломинки", - заявила Еджейчик в інтерв'ю Polsat Sport.

Роуз Намаюнас заявила, що із завоюванням титулу абсолютно не змінила своєї поведінки. Крім того, за її словами, наявність титулу абсолютно нічого не означає.

"Наявність титулу абсолютно нічого не означає. Я хочу сказати, що якщо ви ідіот, то титул не зробить вас розумним. Титул чемпіонки не дав би мені нічого, якби я не залишалася гарною людиною. У чому сенс бути найкращою в світі і тягнути своїм рівнем весь світ за собою вниз?", - цитує Роуз The MMA Hour.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Намаюнас вважає, що титул нічого не важить.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
UFC, Намаюнас