Інші

Макгрегор хоче стати співвласником UFC

0

Конор Макгрегор хоче сам організовувати свої бої

Чемпіон UFC у легкій вазі Конор Макгрегор (21-3) заявив, що хоче стати співвласником організації і мати пряме відношення до організації своїх поєдинків.

"Я був промоутером поєдинку з Мейвезером, і зараз ми ведемо переговори. Я не вийду більше в октагон, якщо не буду одним з організаторів, одним з промоутерів. UFC намагається повернути мене в справу до кінця року, щоб заробити грошей для компанії, так як їм потрібно гасити заборгованості після великого продажу за $4,2 млрд., а я просто сиджу і спостерігаю за їх війнами. Мені нікуди поспішати, я і не поспішаю.

Мені все ще подобається битися, подобається спостерігати за боями. Я смикаюся, коли бачу, як бійці завдають один одному удари, просто люблю займатися цим. І я буду битися знову, без сумнівів, проведу ще кілька поєдинків. Але для цього я повинен усунути всі зовнішні перешкоди, тому що у мене дуже багато обов'язків по бізнесу і особистих справ. Стільки всього, пов'язаного з імперією - управляти, підтримувати, будувати. Все це тільки зростає, на мене працюють люди, які керують іншими людьми. Так що якщо я дійсно повернуся і прийде час битися, то повинен буду дистанціюватися від усього цього", - розповів Макгрегор в інтерв'ю MMAjunkie.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Макгрегор хоче захистити свій титул в UFC.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор