Інші

Макгрегор розповів, скільки ще планує виступати в UFC

0

Конор Макгрегор поділився своїми найближчими планами

Чемпіон UFC у легкій вазі Конор Макгрегор (21-3) заявив, що не завдав серйозної шкоди своєму здоров'ю під час поєдинків, тому має намір продовжувати кар'єру протягом ще декількох років.

"Мені 29 років, я піднявся дуже і дуже високо, але це не було легким шляхом. Я виконав багато пекельної роботи, і багато людей не бачать всіх воєн в тренувальному залі перед поєдинком. З одного напруженого тренувального табору я переходив до іншого, але якщо порівнювати мене з іншими бійцями, то я практично не отримував шкоди.

Мене ніколи не "вирубали". Всього лише один раз я "плив". Це було не в поєдинку проти Флойда Мейвезера – в тому бою була втома, я не хитався і не бачив зірочок. Єдиний раз, коли я плив, був в першому поєдинку проти Нейта Діаза. У тому бою я пропустив єдиний важкий удар за всю кар'єру. Я все ще молодий з точки зору шкоди, так що я продовжу свою кар'єру.

У мене кілька титулів в UFC і є багато суперників, які мають намір піднятися на вершину і дістатися до мене. Зараз ми знаходимося на стадії переговорів. У будь-якому випадку, я буду продовжувати свою кар'єру протягом двох років, а там вже подивимося", – розповів Макгрегор в ефірі The Late Late Show.

Нагадаємо, Макгрегор хоче стати співвласником UFC.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, названа дата наступного бою Макгрегора.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор