Інші

Мер з Донеччини став найкращим самбістом країни в своїй категорії

0

Чиновник усе своє життя намагаюся бути фізично активним людиною

Міський голова Покровська (Донецька область) Руслан Требушкін став переможцем Сьомих літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті Бакі з боротьби самбо. Він посів перше місце у ваговій категорії 90 кг і віковій групі 40-44 роки.

Змагання пройшли 13 серпня в Святогорську.

"Все своє життя намагаюся бути фізично активним людиною, - написав призер на своїй сторінці в соцмережі. - У дитинстві займався боротьбою, сьогодні - обов'язково зарядка, біг вранці, прогулянки на велосипеді по 30-50 км."

"Такі чемпіонати дають дуже багато, - коментує президент Донецької обласної федерації самбо Сергій Натрус. - Друзі можуть зустрітися і знову поборотися один з одним, згадати минулі часи. А найбільше вони дають молодим самбістам - вони можуть подивитися на прославлених майстрів, побачити приголомшливу школу майстерності ".

"Я радий, що в Донецькій області приділяється стільки уваги розвитку і популяризації спорту і здорового способу життя, - каже Руслан Требушкін. - Завдяки губернатору Павлу Жебрівському тільки у нас в Покровське вже відкрито 4 спортивних майданчики з вуличними тренажерами і ще 4 планується встановити; в найближчим часом будуть готові 5 майданчиків зі штучним покриттям для міні-футболу. А завдяки Сергію Натрусу і обласній федерації самбо в Покровській школі №9, яка незабаром відкриється і стане опорною, тепер є спеціальний килим для зайнятий й боротьбою. Упевнений, що заняття самбо сприятимуть зміцненню не тільки фізичної форми у дітей, а й сили духу, допоможуть розвивати тактичне мислення, а також уміння аналізувати обстановку".

Крім того, міський голова висловив сподівання, що наступний турнір з самбо пройде в Покровську, передає from-ua.com.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіон України зі змішаних єдиноборств загинув під час перестрілки в Полтаві.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
боротьба, самбо, мер