Інші

Мітріон прокоментував свою перемогу над Ємельяненком

0

Метт Мітріон нокаутував Федора Емельяненка

Американський боєць Метт Мітріон (12-5), який на турнірі Bellator 180 нокаутував російського бійця ММА Федора Емельяненка (36-5), дав коментар після бою.

"Федір до біса розумний суперник. Він спостерігав за кожним рухом мого стегна, за тим, як я рухаюся, і тоді я зрозумів, що необхідно щось зробити, щоб заплутати його. У результаті так вийшло, що ми обидва задумали одне і те ж, і одночасно відправили один одного в нокдаун. Я встиг помітити, що він ще лежить на спині, і стрибнув на нього.

У нього страшенно високий бійцівський IQ. Я буквально бачив, як він прораховує кожен мій рух. Його очі, які все прораховують, це якесь шалене видовище. Він найвидатніший боєць всіх часів, так що отримати можливість вийти з ним в клітку і влаштувати такий розмін, це було для мене чимось неймовірним. В якомусь сенсі мені пощастило, але в той же самий час я зробив все, щоб використати цю можливість. Я до сих пір під враженням від бійцівського інтелекту Федора – це було щось дивовижне", – сказав Мітріон.

Бій Ємельяненко - Мітріон пройшов 24 червня на турнірі Bellator 180 на знаменитій арені Madison Square Garden в Нью-Йорку (США).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українка Марина Мороз програла бій проти чемпіонки UFC.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Ємельяненко - Мітріон