Інші

На щастя, всі живі: У федерації самбо прокоментували аварію автобуса на Закарпатті

0

Травмовані дівчата залишилися у Воловецькій районній лікарні

У середу, 11 жовтня, жіноча молодіжна збірна України з самбо потрапила в аварію під Воловцем Закарпатської області: автобус занесло на мокрій дорозі і він перевернувся на бік. Не дивлячись на пережиту подію, команда вирішила їхати на чемпіонат світу, поєдинки якого пройдуть в Сербії 13-15 жовтня. 

"На щастя, всі живі, хоча й зазнали травм - в основному забоїв і синців. Дві спортсменки залишилися в лікарні - Алла Бегеба й Єлізавета Дідоренко, в них підозра на струс мозку. Чесно кажучи, ми тільки вранці починаємо відчувати, у кого що болить. Але все ж таки вирішили їхати на чемпіонат світу - спортсмени хочуть боротися.

Може, встигнемо на зважування першого змагального дня, яке розпочнеться в четвер о 18.00 у 12-ти вагових категоріях",- передає слова президента Національної федерації самбо України Вадим Рогач, який теж їхав у цьому автобусі, офіційний сайт організації.

"Травмовані дівчата залишилися у Воловецькій районній лікарні. Вони перебувають під постійним наглядом, це тримає на контролі головний лікар. Думаю, наші спортсменки пробудуть там до п'ятниці, а потім за ними приїдуть тренери і заберуть додому", - відзначив голова Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, автобус збірної України з самбо перекинувся на Закарпатті.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
самбо, дтп, автобус