Інші

Попри всі заборони: українські борці поїдуть до Росії

0

Так вирішили в Асоціації спортивної боротьби

Виконком Асоціації спортивної боротьби України прийняв рішення поновити заявку збірної України на участь в чемпіонаті Європи з боротьби в російському Каспійську.

"З метою участі у континентальному чемпіонаті, мінімізації ризиків, що очікують спортивну боротьбу України внаслідок неучасті у цьому заході, та у відповідності до непохитних принципів Олімпізму, положень Олімпійської хартії та Всесвітньої федерації боротьби UWW", - пояснили на офіційному сайті асоції.

Тепер серед членів збірних команд буде проведено опитування з приводу готовності взяти участь в цьому заході і відповідальності кожного спортсмена і тренера. За результатами опитування буде складена відповідна заявка на участь команд.

Нагадаємо, у березні міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Росії.

“Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ - про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях",- українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", - підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

Дивіться: Жданов розповідає про спорт та політику

Як повідомляв портал Знай.Спорт, бойкот чемпіонату світу 2019 року може завадити українським боксерам потрапити на Олімпійські Ігри в Токіо, які пройдуть у 2020 році.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
спортивна боротьба, Росія. бойкот