Інші

Російський важкоатлет-чемпіон спустив кар'єру заради шаурми

0

Пропав 14-річний чемпіон з важкої атлетики

14-річного російського чемпіона з важкої атлетики Кирила Куфташкіна знайшли сплячим в кіоску з шаурмою. За інформацією 47news, зниклого підлітка з Тосненського району Ленобласті знайшли в одній з точок громадського харчування на півдні Петербурга.

Мати зниклого 14-річного Кирила з Нікольського, розповіла, що він знайшовся вночі 9 квітня. Поліцейська поверталася з дня народження і помітила Кирила сплячим в одній з точок швидкого харчування в Купчино, де торгують шаурмою. Після цього його доставили додому, нагодували і вклали спати.

Дитина зникла увечері 5 квітня. Кирило з 2016 року займається в секції важкої атлетики школи Олімпійського резерву імені Краєвського в Нікольському. У 2017 року стало першим на змаганнях Ленінградської області у ваговій категорії до 56 кілограмів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що семиразовий чемпіон Росії по сноуборду Олексій Соболєв захоплений Україною. 26-річний учасник Олімпійських ігор шокував своїх фанатів з РФ відповіддю на питання журналіста про найкрутіших місцях в світі, які він відвідував.

Семикратний чемпіон Росії зі сноуборду Олексій Соболєв захоплений Україною. 26-річний учасник Олімпійських ігор шокував своїх фанатів із РФ відповіддю на питання журналіста про найкрутіші місця у світі, які він відвідував.

"Перше, що приходить в голову, – Україна. Коли я був в Буковелі, то зарядився тільки позитивними емоціями. Мені неймовірно сподобалося спілкуватися з українцями. А, наприклад, Нова Зеландія не зачепила зовсім", – цитує Соболєва Lenta.ru.

Нагадаємо, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав указ про заборону українським спортсменам змагатися в Росії.

"Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ - про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", - українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", - підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ольга Харлан розповіла, як на її кар'єру вплине відмова від змагань в Росії.

Фото – 47news.ru

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Кирило Куфташкін