Інші

У Києві пройде Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств

0

Турнір WWFC 7 пройде в Палаці спорту

14 червня 2017 року київському Палаці спорту відбудеться Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств Cage Encounter 7, організований всесвітньої лігою World Warriors Fighting Championship. Початок турніру WWFC 7 – 19.00.

В рамках турніру очікуються бої за правилами ММА за участю кращих професійних бійців України, Європи, Середньої Азії, а також два титульні бої за пояси чемпіонів світу за версією WWFC.

Головною подією WWFC 7 стане поєдинок за титул чемпіона світу за версією WWFC у важкій вазі (понад 93 кг) між українцем Сергієм Співаком (6-0) і американцем Тревісом Фултоном (253-52-10).

Другим титульним боєм майбутнього турніру стане жіноче протистояння за пояс чемпіонки світу за версією WWFC в суперлегкій вазі (до 52 кг) – українка Світлана Гоцик (8-3) битиметься з француженкою Самантою Жан-Франсуа (3-3).

В основній кард WWFC 7 також увійде поєдинок в середній вазі (до 84 кг) між 34-річним українцем Сергієм Гузевим (16-3) і французом Ентоні Грондіном (5-0).

Крім того, в рамках напівважкої категорії (до 93 кг) в гексагон вийдуть Роман Долідзе (2-0) з Грузії та француз Дімітрі Буше (4-4-1).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, всі питання по бою Макгрегор - Мейвезер вже узгоджені.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
змішані єдиноборства, WWFC 7, ММА