Інші

UFC: Джонсон назвав своїх майбутніх суперників

0

Деметріус Джонсон 11 разів захистив свій пояс чемпіона UFC

Деметріус Джонсон (27-2), який на UFC 216 в 11-й раз захистив свій пояс чемпіона UFC у найлегшій ваговій категорії, назвав своїх майбутніх суперників, а також розповів, чому залишиться в своєму дивізіоні.

"Нехай покажуть мені гроші. У найлегшій ваговій категорії хлопці легко влаштовують один одному струси, а я не люблю, коли мене б'ють. Я вмію тримати удар, але я не хочу завдавати шкоди своєму мозку, якщо в цьому немає необхідності. Крім того, в 125 фунтах ще є бої, які мені здаються цікавими. Серджіо Петтіс – яскравий проспект. Генрі Сехудо виглядав добре в останньому поєдинку. Я знаю, що Джозеф Бенавідез знову здоровий і готовий повернутися в справу. Так що я не бачу причин залишати свою вагову категорію в той момент, коли я заклав потужний фундамент д ля своєї спадщини. Чому б мені провести не 11, а 15 захистів?", – заявив Деметріус Джонсон.

Відзначимо, що 31-річний Джонсон залишається непереможеним в 14-ти поєдинках під егідою UFC з моменту створення найлегшого дивізіону в 2012 році.

UFC 216: Всі результати турніру

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, президент UFC назвав найкращого бійця світу.

Фото - MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
UFC