Інші

UFC покарала Нуньєс за скасування бою з Шевченко

0

Тепер бої бразильської суперзірки не ставитимуть головними подіями вечора

Північноамериканська спортивна організація зі змішаних єдиноборств придумала покарання для своєї чемпіонки в найлегшій вазі Аманди Нуньєс (14-4) за скасування бою з Валентиною Шевченко (14-2).

Президент UFC Дейна Уайт заявив, що бої Нуньєс більше не будуть ставитися головними подіями вечора.

"Я думаю, що це на 90% психологія і, може бути, на 10% - фізіологія. Можливо, вона погано себе почувала. Я думаю, що багато бійців часом відчувають себе не дуже добре, у нас були хлопці, які реально були хворі. Подібні ситуації постійно виникають.

Але не думаю, що коли-небудь мав справу саме з такою ситуацією. Фізично вона була готова проводити бій. Я не хочу, щоб її бої були головною подією вечора", - сказав Уайт.

Нагадаємо, що в минулі вихідні Аманда Нуньєс менш ніж за добу відмовилася від бою проти Валентини Шевченко, який був головною подією турніру UFC 213. Нуньєс мотивувала своє рішення проблемами зі здоров'ям, але, за словами Уайта, лікарі дозволили їй битися.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що бій Шевченко - Нуньєс може відбутися 9 вересня на турнірі UFC 215, який пройде в Канаді.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Дейна Уайт, Аманда Нуньєс, UFC, Валентина Шевченко