Інші

Україна стала другою на чемпіонаті Європи з самбо

0

В останній день змагань чемпіонкою Європи стала українка Анастасія Сапсай

З 19 по 21 травня в столиці Білорусі Мінську проходив чемпіонат Європи з самбо. На цьому турнірі у медальному заліку збірна України програла лише Росії і посіла друге місце.

В останній день змагань чемпіонкою Європи в категорії понад 80 кг стала українка Анастасія Сапсай (на фото), повідомляє Федерація самбо України. У вирішальній сутичці наша спортсменка здолала представницю Грузії Олену Кебадзе, а третє місце поділили Анна Балашова (Росія) і Елена Чірак (Франція).

У заключний день континентального форуму володарями бронзових медалей стали інші вітчизняні спортсмени: Наталія Ільків (до 56 кг), Катерина Москальова (до 68 кг), Олексій Ніженко (до 82 кг) і Петро Давиденко (бойове самбо, до 90 кг).

Всього ж українці на чемпіонаті Європи з самбо завоювали 16 медалей (2-6-8). Разом з Анастасією Сапсай головною героїнею змагань стала Анастасія Шевченко, яка стала найкращою в категорії до 60 кг. У росіян, які стали першими, 18 золотих нагород.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські веслувальники тріумфально виступають на змаганнях у Португалії.