Інші

В UFC розгорівся серйозний скандал

0

Чемпіон Деметріус Джонсон стверджує, що UFC його шантажує

Чемпіон UFC у найлегшій вазі Деметріус Джонсон (26-2-1) стверджує, що UFC шантажує його і загрожує взагалі розпустити його дивізіон.

Спочатку, UFC планували провести титульний бій Деметріуса Джонсона з Реєм Боргом, але після скасування бою Ті Джея Діллашоу через травму Коді Гарбрандта, промоушен запропонував Деметріусу бій з Діллашоу в найлегшій вазі.

Джонсон відмовився від бою з Діллашоу, посилаючись на те, що він і Борг вже погодилися на бій, а Діллашоу жодного разу не виступав у найлегшій вазі. У відповідь UFC заявили, що якщо Джонсон не погодиться на бій, вони закриють цей дивізіон.

"До біса все. Мова не про кар'єру Діллашоу, мова про мою кар'єру. Я ніколи не провалював зважування, завжди був вчасно, давав інтерв'ю в тиждень перед боєм, два рази літав до Австралії в якості тренера для найлегшого дивізіону. Я доклав зусиль. Я поважаю те, що UFC каже: "Ей, ми закриємо весь твій дивізіон, приймай бій з Ті Джеєм!" Звучить непогано. А ось моя позиція: "Давайте, закривайте його!" Я поважаю те, що вони чесні та відверті, але не чекайте, що я скажу: "Добре, я прийму поєдинок з Ті Джеєм, якщо вже ви весь мій дивізіон зібралися закривати".

"Ні, ні і ні. Це так не працює. Чим я займався останні п'ять років? Намагався зробити цей дивізіон найкращим в світі. Я скажу вам, що буде: я не буду битися і з будь-яким іншим бійцем найлегшої ваги. Ось що я можу сказати", – заявив Джонсон в інтерв'ю MMAFighting.

Відзначимо, що Деметріус Джонсон є одним з найкращих бійців в історії ММА, 10 раз захистив титул чемпіона 125-фунтового дивізіону, зрівнявшись з рекордом Андерсона Сільви.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-боєць UFC засуджений до довічного ув'язнення.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
UFC, Деметриус Джонсон