Інші

Вони заламали мене: зірка UFC стала жертвою компанії збоченців

0

Пейдж Ванзант згвалтували в старших класах школи

Боєць UFC найлегшій ваговій категорії Пейдж Ванзант (7-4) зізналася, що в старших класах школи зазнала групового згвалтування. Їй було 14 років. Про це Пейдж написала у біографічній книзі "Rise: Surviving the Fight of My Life", яка вийшла 10 квітня.

Ванзант вчилася у звичайній школі в штаті Орегон. Кілька хлопців напоїли її на вечірці та згвалтували. Після чого вона стала жертвою цькування в школі і навіть думала про самогубство.

"Вони оточили мене, а потім заламали. Вони тільки й встигали міняти позиції, рухаючи мене як хочуть, а я нічого не могла вдіяти. Я була п'яна, моє тіло було наче залито цементом. В голові - сильний туман. Я спочатку не розуміла, що відбувається, а коли зрозуміла, то нічого не змогла вдіяти. Я не мала іншого вибору, окрім як підкоритися їм і молитися, щоб все скінчилося швидко", - поділилася Пейдж.

Пейдж також пояснила, чому вирішила розповісти про це.

"Я писала про це ще в старшій школі. Дійшло до того, що я вирішила: пора поділитися цим. Коли я була на "Танцях з зірками" та інших подібних шоу, мене постійно запитували про це. І я вирішила, що пора стати прозорою. Якщо я хочу щось розповісти або відкрито заявити, найкращий спосіб - написати про це в книзі та дозволити людям прочитати про це. Важливою причиною того, що я вирішила про це розповісти, стало моє бажання захистити жертв знущань. Найскладніше для мене були знущання. Це мене просто вбивало - ніхто не підтримував мене", - пров едает слова Ванзант MMA Fighting.

Ванзант зазначила, що хоче показати людям, що вони можуть відновитися після подібного. Вона хоче допомагати дівчатам, яких теж домагалися або гвалтували - вона готова розповідати, як почати нормальне життя і подолати психологічну травму. Дівчата, які потрапили в подібні ситуації, вже завалили Пейдж повідомленнями в соціальних мережах.

"Я вірю, що все, через що я пройшла, було необхідно. Якщо моя книга допоможе комусь, значить, все, що я пережила, не було марно. Все це було важко пережити, але пройшло вже 10 років. Зараз я впевнена в собі, я успішна і йду до поставлених цілей. Нерозумно озиратися і про щось жалкувати", - додала Пейдж.

Нагадаємо, раніше чотириразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, легендарна радянська спортсменка Ольга Корбут, зізналася, що її згвалтував тренер Ренальдо Книш. За словами Корбут, тренер поглумився над нею перед Олімпіадою-1972, коли Ользі було 17 років.

"Це було - як це по-російськи сказати? По-англійськи це molest. Зазіхання? Домагання? І, нарешті, перед олімпійським турніром він мене просто згвалтував. Це правда. Я живу з цим, це дуже важко. Звичайно, я приховувала це, тому що це було соромно", - розповіла Ольга.

Також Корбут зізналася, що після неї він працював з іншого спортсменкою. Історія зі зґвалтуванням, за її версією, повторилася. Однак інша спортсменка не стала робити з цього таємницю, а розповіла все батькам. Проте, Ольга не заперечує, яку важливу роль зіграв в її житті Ренальдо Книш як тренер, однак біль від посягання на її честь не вщухає в душі.

Рейнальд спростовує всі звинувачення своєї колишньої підопічної. Він був обурений словами своєї колишньої підопічної і засмучувався, що замість подяки чує звинувачення. Однак Корбут розповіла, що це сталося не один раз, просто Ольга була маленькою і не могла чинити опір.

"Брехня з першого до останнього слова, наклеп", - відповів тренер.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, вперше в історії боєць UFC став ринг-боєм на жіночих боях.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
UFC