Інші

WWFC 7: Всі результати турніру зі змішаних єдиноборств

0

У Києві пройшов масштабний міжнародний турнір WWFC 7

В рамках міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств WWFC 7 відбулося два титульні бої українських бійців за пояси чемпіонів світу за версією WWFC (Всесвітня ліга World Warriors Fighting Championship).

Головною подією WWFC 7 став поєдинок за титул чемпіона світу за версією WWFC у важкій вазі (понад 93 кг) між українцем Сергієм Співаком (6-0) і американцем Тревісом Фултоном (253-52-10), в якому українець здобув впевнену перемогу і завоював пояс чемпіона світу WWFC. Співак відправив Тревіса в нокдаун, після чого пішов на добивання і підловив американця задушливим через спини.

Другим титульним боєм турніру було жіноче протистояння за пояс чемпіонки світу за версією WWFC в суперлегкій вазі (до 52 кг) між українкою Світланою Гоцик (8-3) і француженкою Самантою Жан-Франсуа (3-3). Цей напружений і видовищний поєдинок став найкращим боєм всього вечора. У п'ятому раунді українка провела тейкдаун і в партері провела вирішальний задушливий, змусивши Жан-Франсуа капітулювати.

Всі результати турніру WWFC 7:

Вагова категорія до 57 кг: Олександр Барабаш (5-1; Україна) - SBM 1 (больовий прийом) - Нуржан Абдихалілов (4-0; Киргизстан)

Вагова категорія до 66 кг: Максим Рябовол (3-0; Україна) - ТКО 1 (техніч. нокаут) - Олександру Інсурацел (5-0; Молдова)

Вагова категорія до 77 кг: Євген Владичук (1-0; Україна) - SBM 2 (задушливий прийом) - Павло Пінзул (3-2; Україна)

Вагова категорія до 66 кг: Немат Абдрашитов (5-2; Киргизстан) - SBM 1 (задушливий прийом) - Владислав Калюта (4-4; Україна)

Вагова категорія до 75 кг: Расим Мамедов (4-0; Україна) - ТКО 1 (техніч. нокаут) - Руслан Гелешко (3-2; Україна)

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стали відомі подробиці бою Макгрегор - Мейвезер.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
WWFC 7