Інші

Ємельяненко не думає про завершення кар'єри

0

Федір Ємельяненко обіцяє повернутися після поразки

Російський боєць змішаних єдиноборств Федір Ємельяненко (36-5), який програв бій проти американця Метта Мітріона (12-5), заявив про те, що навіть не думає про завершення кар'єри, і хоче взяти реванш у Мітріона.

"Я боєць. І в спорті, і в житті. Це у мене в крові, в душі. Я не можу жити без змішаних єдиноборств. Неможливо вигравати весь час, хоча це було б непогано (сміється). Перемоги чергуються з поразками. В цей раз мені не пощастило, але я ще обов'язково покажу себе, не треба списувати з рахунків Федора Емельяненко.

Про завершення кар'єри навіть не думаю. По-перше, я відчуваю в собі сили і бажання продовжувати виступати на високому рівні, а по-друге, у мене є контракт з організацією Bellator, який потрібно виконувати. За угодою я повинен провести в цьому промоції ще як мінімум два поєдинки, що і зроблю з величезним задоволенням", - розповів Ємельяненко.

Нагадаємо, Метт Мітріон нокаутував Федора Емельяненко в першому раунді. Бій Ємельяненко - Мітріон пройшов 24 червня на турнірі Bellator 180 на знаменитій арені Madison Square Garden в Нью-Йорку (США).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ємельяненко хоче реванш з Мітріоном.

Фото – MMA Fighting

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Ємельяненко