Інші

Жан Беленюк став горилою і наробив шуму в Одесі: відео

0

Український борець Жан Беленюк показав, як готується до нових успіхів

Український борець, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, Жан Беленюк продемонстрував вправу з провокаційною назвою "Горила в місті".
 
Жан Беленюк продовжує підготовку до чемпіонату світу, перебуваючи на зборі в Одесі.

 

"горила в місті")) назва вправи))

Публікація від Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk)

 

Ставки букмекерів на бій Усик - Гассієв

Букмекерська організація GameBet приймає ставки на перемогу Усика - 2,10, тоді як котирування на тріумф Гассієва рівні 1,68.

Нічия в цьому поєдинку за правилами турніру не передбачена, проте коефіцієнт на те, що три судді виставлять однакові оцінки за підсумками бою, становить 24,00.

Відзначимо, що за два тижні ставки на перемогу Усика обрушилися з коефіцієнта 1,44 до 2,10. При цьому шанси на успіх Гассієва зараз оцінюються котируваннями 1,68 - 2,00 (в кінці червня було - 2,75).

Промоутер українського боксера Олександра Усика Егіс Клімас розповів про проблеми в організації бою свого підопічного з росіянином Муратом Гассієвим у Москві, через що поєдинок може не відбутися.

Усик заявив, що не звертає увагу на галас навколо поєдинку з росіянином Муратом Гассієвим, і не думає про політичний підтекст цього бою.

Менеджер Усика Егіс Клімас пообіцяв, що українець під час розкрутки бою проти російського бксера буде говорити тільки про бокс.

"Олександр багато разів говорив, що буде говорити виключно про бокс. Обидва спортсмени розраховують, що ЗМІ та вболівальники не будуть підігрівати інтерес до цього бою з точки зору конфлікту двох країн", - заявив Клімас.

Дивіться: огляд бою Усик - Брієдіс

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, квитки на бій Усик - Гассієв вже надійшли в продаж.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Жан Беленюк, Одеса