Топовая модель, украинская актриса и певица Даша Астафьева поделилась постом в социальной сети. Она показала, чем занимается каждый день и обратилась к украинцам с важным заявлением.

Соответствующий пост Даша Астафьева обнародовала в своем аккаунте в Instagram.

"Захоплююсь IT-фахівцями. Тільки подивіться, скільки корисних та важливих ресурсів вони створюють щодня!
Мої друзі не залишилися осторонь: LEPTA - мобільний додаток, створений для прямої взаємодопомоги між громадянами України в умовах війни. Завдяки інтегрованому картографічному сервісу, можна бачити, хто і де потребує на допомогу або може допомогти.
В Lepta можна просто та швидко розмістити або знайти інформацію про критичні потреби - свої та своїх співгромадян.
Це може бути:
- запит про допомогу або евакуацію,
- пошук людини або притулку,
- допомога залишеним тваринам,
- об’єднання зусиль для рішення спільних проблем;
- організація та координація волонтерської та благодійної діяльності. Кожен може зараз і завжди безкоштовно користуватись Lepta. Чим більше запитів та пропозицій в ній буде - тим більш вона буде корисною та ефективною. Не залишайте і не залишайтесь самотніми перед труднощами та викликами. Єднаймося! Разом ми переможемо!", - подписала пост звезда.

Кроме этого, Даша Астафьева объяснила украинцам, как и где, скачать новые очень важные приложения.

Популярные статьи сейчас
Мальчик изнасиловал 11-летнего одноклассника, но с ним даже ничего не сделали: что не так с этой школой Детей от отца дочери закапывали живьем: в Польше нашли дом ужасов Холодная и дождливая осень уже на пороге: синоптики рассказали, какой будет погода в октябре Бесплатные дрова для населения: кто сможет получить в 2023 году
Показать еще

Даша Астафьева
Даша Астафьева

«Завантажити: для iOS: https://apps.apple.com/ru/app/lepta/id1508526029
для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lepta&hl=ru
Більше інформації - на https://lepta.in.ua УВАГА‼‼‼Ні в якому разі не викладайте в додатку інформацію про напрямок, пересування зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, руху, пересування або дислокації ЗСУ або інших створених у відповідності до законів України військових формувань. Не розміщуйте інформацію про наслідки обстрілів та про руйнування», - продолжила украинская звезда.