Теніс

Стало відомо, як українець Долгополов зіграв проти третьої ракетки світу на Ролан Гаррос

0

Суперники з'ясовували стосунки більше двох з половиною годин

У четвер, 1 червня, відбувся матч другого кола Відкритого чемпіонату Франції Ролан Гаррос, в якому найкращий український тенісист Олександр Долгополов зустрічався з третьою ракеткою світу Стеном Ваврінкою.

Суперники з'ясовували стосунки дві години і 37 хвилин.

Українець невдало почав поєдинок, проте за рахунку 1:4 в першій партії йомуі вдалося зрівняти рахунок, а в дев'ятому геймі Долгополов навіть заробив потрійний прихований сетбол. Ваврінка свою подачу зумів захистити, після чого і сам зробив брейк.

Всі дванадцять геймів у другому сеті суперники провели без брейкпоїнтів. На тайбрейку українець зробив мінібрейк, але програв два своїх розіграшу.

У третій партії швейцарець вийшов вперед 3:1, проте Долгополов зумів повернути інтригу. Боротьба тривала і до останніх геймів, коли Стен оформив ще один брейк, а потім не без проблем, але подав на перемогу.