Баскетбол

Один з лідерів збірної України пропустить Євробаскет

0

Про це повідомив головний тренер Синьо-жовтих Євген Мурзін

З 31-го серпня по 17 вересня пройде 40-й чемпіонат Європи з баскетболу, який в цьому році будуть приймати відразу чотири країни - Фінляндія, Ізраїль, Румунія, Туреччина.

У число учасників турніру потрапила і збірна України. Синьо-жовті зіграють в одній групі з Ізраїлем, Литвою, Грузією, Італією та Німеччиною.

Головний тренер збірної України Євген Мурзин в інтерв'ю порталу sport.ua прокоментував підготовку вітчизняної команди до головного баскетбольного турніру року.

"Підготовку до чемпіонату Європи ми почнемо 13-го липня на базі міжнародної тенісної Академії. Розширений список гравців вже готовий. Перший тиждень збору проведемо в Україні, потім запланований тижневий збір в Словенії, звідки переїдемо в Італію, де візьмемо участь в турнірі. Також заплановані товариські матчі зі збірними Словенії та Хорватії (12-13 серпня) і Туреччиною і Чорногорією (24-25 серпня).

Сергія Гладиря в збірній, швидше за все, не буде. Після закінчення чемпіонату Франції він лягає на операцію, термін реабілітації після якої не дозволить йому взяти участь в Євробаскеті. У нього серйозні проблеми зі здоров'ям. У збірну він може приїхати, як гість, відвідати хлопців", - сказав Мурзін.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що український баскетболіст потрапив до збірної сезону чемпіонату Італії.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Євробаскет, збірна України з баскетболу, Сергій Гладир, Євген Мурзін