Баскетбол

Євробаскет-2017: Україна зазнала другої поразки на турнірі

0

Підопічні Євгена Мурзіна поступилися команді Італії

У суботу, 2 вересня, збірна України з баскетболу провела свій другий поєдинок на чемпіонаті Європи.

Команда Євгена Мурзіна встречаталсь зі збірною Італії, яка в своєму стартовому матчі на турнірі розірвала Ізраїль (69:48).

Українці непогано розпочали зустріч, захопивши перевагу в першій чверті, яку вони закінчили з рахунком 19:16 В свою користь. Однак уже в наступній 10-хвилинці італійці заграли набагато продуктивніше, внаслідок чого не тільки зуміли відігратися, а й зробили собі комфортну перевагу перед великою перервою.

Останні дві чверті Синьо-жовті провели на одному рівні з суперником, проте серйозна осічка, яку вони зробили раніше, не дозволила їм здобути перемогу в цьому матчі. У підсумку, українці програють свій другий поєдинок на Євробаскеті-2017 (в першому Синьо-жовті поступилися Німеччині), і тепер їм уже відступати практично нікуди.

Україна - Італія 66:78 (19:16, 14:27 15:16, 18:19)

Україна: Кравцов (11), Зайцев (6), Мішула (3), Кольченко (2), Пустозвонов (2) - старт; Пустовий (17), Бобров (4), Лукашов (3), Отверченко (0), Липовий (0), Конєв (0).
Італія: Белінеллі (21), Датоме (9), Хекетт (6 + 6 передач), Кузін (3), Меллі (0) - старт; Арадорі (8), Фільой (6), Бальді Россі (3), Біліга (3), Бернс (0).

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів Євробаскету-2017.