Теніс

Федерер замислювався про завершення кар'єри 13 років тому

0

Легендарний тенісист повідав про своє минуле

Один з найкращих тенісистів в історії швейцарець Роджер Федерер розповів про те, як складно йому було на першому етапі професійної кар'єри.

"Був час, коли я кидав ракетки в 16 років, і мене за це навіть виганяли з корту. У 17 мої рідні вирішили, що мені потрібно піти до психолога, тому що я дуже злився на корті. З цього моменту я постійно прогресував. Кожен раз, коли я відчуваю тиск, я думаю про ту роботу, яку виконав.

Коли я став першою ракеткою світу в 2004 році, я навіть подумував піти. Я домігся всього, чого хотів. Але я сказав собі, що можу продовжити грати, тому що мені більше не потрібно нічого доводити. Все, чого я потім домігся, стало бонусом. Мені кажуть, що я занадто багато плачу після важливих перемог і поразок. Деякі навіть не посміхаються після перемог, а інші посміхаються тижнями. Я ж просто дозволяю собі плакати.

Я плачу, тому що згадую тренера, який говорив, що я нічого не доб'юся. У ці моменти я думаю про те, чим пожертвував. Але взагалі мені потрібно дякувати цій людині, тому що він мене мотивував - особливо в перші роки кар'єри", - сказав Федерер.

Нагадаємо, що в минулому сезоні Федерер виграв сім турнірів (Australian Open, Вімблдон, Індіан-Уеллс, Маямі, Шанхай, Базель і Галле) і завершив рік в ранзі другої ракетки світу. Всього ж на рахунку швейцарця 95 титулів за всю кар'єру.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, де і коли почне новий сезон найкраща тенісистка України.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Роджер Федерер, ATP, теніс