Теніс

Грати всім серцем: Найкраща тенісистка України поділилась секретами мотивації

0

Еліна Світоліна увійшла у трійку найкращих тенісисток світу

Українка Еліна Світоліна увійшла у трійку найкращих тенісисток світу. Ресурс Clutch створив підбірку найкращих висловлювань Світоліної.

"Потрібно боротися за кожен м'яч. Грати всім серцем грати. Віддавати всі сили, щоб перемогти в матчі. Бути гранично сконцентрованим. Звичайно, це дуже важко. Але боротися, навіть коли щось не виходить, це найважливіше"

"Українці ніколи не здаються, ніколи не відмовляються від своєї мрії, залишаються сильними і продовжують боротися. Думаю, я також показувала це багато разів. Українцям багато речей не даються просто так. Навіть, якщо ти дуже хороший в чомусь, доводиться працювати в три-чотири рази більше, тому що в інших країнах люди можуть отримати те ж саме легше або безкоштовно. Нам потрібно викладатися на 300%. У мене такий же настрій"

"Ми всі працюємо кожен день і чекаємо, що для кожного з нас настане такий день і таку годину, коли зірки зійдуться. Так, удача також причетна до мого успіху, але сьогодні я повинна була показати, що хочу виграти і готова перемагати"

"Багато спортсменів з України змінюють громадянство і виступають за Росію, Казахстан та інші країни, тому що не хочуть переживати труднощі, у них немає грошей або з інших причин. Я дуже пишаюся тими спортсменами, які продовжують представляти Україну, адже я знаю, через що вони проходять, і що у них немає можливостей тренуватися в хороших умовах. Для мене багато значить, що я одна з таких спортсменок. Пишаюся, що я українка, пишаюся, що виступаю за свою країну".

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що найкраща тенісистка України похизувалася звабливими формами під час відпочинку.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Світоліна, теніс, WTA