Теніс

Легендарний тенісист стане тренером Джоковича

0

Сербський тенісист сподівається на допомогу Андре Агассі

Один з найкращих тенісистів планети серб Новак Джокович оголосив про призначення своїм тренером легендарного американця Андре Агассі.

За інформацією La Gazzetta dello Sport, Джокович надихнувся після розмови з Агассі і впевнений, що американець допоможе йому вийти на новий рівень.

"За останні два тижні я розмовляв по телефону з багатьма колишніми найкращими гравцями. Мене цікавили різні думки про життя тенісиста. Зрештою, мене влаштував зв'язок з Агассі. У нас дуже схожий стиль гри. Думаю, це допоможе. Тим більше, Андре пережив досвід, подібний моєму, коли після домінування покинув топ-100.

Перед Ролан Гаррос ми поговоримо з Андре, бо останні два тижні ми спілкувалися тільки по телефону. Якщо у нас з ним все буде працювати, і я не буду сумніватися, то ми, починаючи з Вімблдону, встановимо плани на майбутнє", - сказав Джокович.

Відзначимо, в нинішньому сезоні сербський тенісист вже вдруге змінює склад своєї команди. В кінці 2016 року Джокович розлучився зі своїм наставником Борисом Беккером після трьох років спільної роботи.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що український тенісист Сергій Стаховський пробився у фінал кваліфікації на Ролан Гаррос.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Новак Джокович, Андре Агассі, теніс, ATP, тренер