Теніс

Легендарний тенісист завоював 95-й титул у кар'єрі

0

Федерер виграв сім титулів в році вперше з сезону-2007

У неділю, 29 жовтня, у фіналі турніру Swiss Indoors Basel в Базеліз призовим фондом 2 109 285 евро Роджер Федерер виграв, відігравшись з дефіциту в сет у Хуана Мартіна дель Потро.

Фінал

Роджер Федерер (Швейцарія) - Хуан Мартін дель Потро (Аргентина) 6:7, 6:4, 6:3

Швейцарець виграв 95-й титул у кар'єрі, восьмий - на домашньому турнірі і сьомий - в сезоні.

За загальною кількістю кар'єрних одиночних титулів 36-річний спортсмен вийшов на чисте друге місце, обійшовши Івана Лендла, і тепер поступається тільки Джиммі Коннорсу (109).

Федерер виграв сім титулів в році вперше з сезону-2007, коли переміг на восьми турнірах з 16 зіграних. У цьому сезоні Swiss Indoors Basel - 11-й старт Федерера.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українська тенісистка виграла юніорський Підсумковий турнір.