Теніс

Найкраща тенісистка України розповіла про свої цілі на наступний сезон

0

Світоліна має намір виграти турнір Великого Шолома

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна поспілкувалася з журналістами перед початком Підсумкового турніру в Сінгапурі.

"Звичайно, я відчуваю себе дуже впевнено, адже в цьому сезоні я виграла п'ять турнірів. Це був відмінний рік для мене. Багато хороших спогадів. Сподіваюся, така тенденція продовжиться і тут. Я чекаю кожного виклику, для мене це був прекрасний рік з таким великою кількістю хороших події. Так, були і дуже прикрі поразки. Для мене дорога до вершини ніколи не буває прямою. Вона завжди трохи звивиста.

Проміняла б я один зі своїх п'яти титулів на півфінал Великого Шолома? Один з титулів на дрібних турнірах, можливо, але навряд чи на змаганнях Premier, тому що вони всі були дуже, дуже особливими.

Перемога в Дубаї і мій дебют в топ-10 - це було величезне досягнення. У Римі я виграла на своєму улюбленому покритті, на грунті, це було неймовірно. І потім ще і в Торонто, - так що, все Premier, на яких я перемагала, дали мені щось і підштовхнули рухатися далі.

Я б хотіла виступити в півфіналі Великого шолома, але цього не сталося в цьому році. Тому я буду наполегливо працювати і намагатися, щоб отримати шанс зіграти в 1/2, фіналі і, може бути, спробувати виграти титул. Це основна мета ", - цитує слова Світоліной офіційний сайт WTA.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, найкраща тенісистка України дізналася суперниць на Підсумковому турнірі.

Автор матеріалу: 
Леся Черненко
Теги: 
Еліна Світоліна, Підсумковий турнір