Теніс

Найкращій тенісистці України дали позитивний прогноз на наступний рік

0

Загалом Еліні є куди ще рости в різних аспектах

Відома в минулому тенісистка, а нині коментатор і оглядач, Анна Чакветадзе розповіла про песпективи першої ракетки України Еліни Світоліної в 2018 році.

«На жаль, у неї зараз травма, болить стегно. Вона відіграла непростий матч першого кола в Гонконзі, потім знялася з турніру, але хочеться вірити, що за десять днів відновиться. Також хочеться, щоб вона стала жорсткіше за характером. Він у неї недостатньо жорсткий для того, щоб здобувати великі перемоги, завойовувати найбільші титули.

Що стосується гри, то на задній лінії вона діє дуже впевнено, десь може зіграти різноманітніше. Якщо від Мугуруси або Плішкової ми не дочекаємося різноманітності, то Світоліна в цьому плані може додати. Також їй під силу додати в подачі.

Загалом Еліні є куди ще рости в різних аспектах. Є багато нюансів, в яких вона здатна додати. Не впевнена, що це трапиться зараз, оскільки в кінці року всі втомлені, але думаю, що в наступному сезоні вона проявить себе ще яскравіше», - цитують Чакветадзе російські ЗМІ.

Щодо найближчих перспектив, то в кінці жовтня Світоліна вперше в кар'єрі зіграє на Підсумковому турнірі в Сінгапурі, і крім того, в разі вдалого виступу має шанс стати першою ракеткою світу за підсумками сезону.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стали відомі всі суперниці Світоліної по Підсумковому турніру.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, Світоліна, жінки