Теніс

Найкращого тенісиста України підозрюють у нечесній грі

0

Букмекерська контора Bet365 припинила приймати ставки

Першу ракетку України Олександра Долгополова звинувачують у тому, що він зіграв договірний матч на турнірі у Вінстон-Сейлемі: в першому колі змагань українець з рахунком 3:6, 3:6 менш ніж за годину поступився 114-й ракетці світу з Бразилії Тьяго Монтейро. Долгополов тричі програв свою подачу і не мав жодного брейк-поінту.

Спочатку у букмекерів український тенісист вважався очевидним фаворитом. Так, букмекерська контора Pinnacle давала Долгополову 73,5% шансів на перемогу, а Монтейро - всього 30,5%. Пізніше ситуація стала різко змінюватися в протилежну сторону - з лінії Pinnacle матч Долгополов-Монтейро зник, а біржа Betfair незадовго до початку матчу дала Долгополову лише 31,7% на перемогу.

Інша букмекерська контора Bet365 припинила приймати ставки на перший сет і скоротила ліміт ставок на матч після того, як Долгополов в четвертому геймі за рахунку 1:2 зробив дві подвійні помилки поспіль і вперше програв свою подачу.

«Ми призупинили ставки на цей матч на декількох невеликих ринках і зробили звіт для ESSA - Європейської асоціації спортивної безпеки», - цитує The Times представника найбільшої британської букмекерської контори William Hill.

Тенісний антикорупційний орган (TIU) після отримання повідомлень від ряду букмекерів вже почав розгляд по матчу Долгополов-Монтейро. У той же час в TIU підкреслюють, що незвичайна ставочна активність не є доказом договірного матчу.

«TIU обізнаний із проблемами зі ставками під час матчу між Олександром Долгополовим і Тьяго Монтейро на турнірі АТР в Вінстон-Сейлемі.

TIU оцінить і прийме відповідні заходи щодо інформації, отриманої в рамках своїх угод про співпрацю з букмекерами», - заявив представник тенісного антикорупційного органу.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український тенісист не зміг подолати перший раунд турніру в США.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, Україна, Долгополов