Теніс

Один з найкращих тенісистів Британії попався на кокаїні

0

Даніель Еванс відсторонений від змагань до закінчень розгляду

Британський тенісист Даніель Еванс здав позитивну допінг-пробу, в якій виявилося, що спортсмен вживав кокаїн.

Про це стало відомо з заяви самого Еванса, яке він зробив після того, як йому було надіслано повідомлення від антидопінгової організації.

"Це дуже важкий день для мене, я хотів приїхати сюди і розповісти все особисто. Кілька днів тому я отримав повідомлення про те, що мій квітневий тест на допінг дав позитивний результат на кокаїн. Дуже важливо, що мова йде не про стимуляцію організму заради виступів, а в контексті особистого життя, яка не пов'язана з тенісом.

Я припустився помилки і повинен це прийняти. Ні на хвилину не буду прикидатися, моє поведінка є неприйнятною. Я підвів багатьох людей - свою сім'ю, тренера, команду, спонсорів, уболівальників і весь британський теніс. Я можу тільки вибачиться від щирого серця. Це дуже сумний досвід. Я вдячний всім за підтримку під час моєї кар'єри, за погані і хороші часи", - цитує Еванса Tennis World.

З 26 червня тенісист буде відсторонений від виступів до закінчення всіх розглядів. В останній раз Еванс виходив на корт на домашньому на Aegon Surbiton Trophy, де поступився у чвертьфіналі німцю Дастіну Брауну.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що найкраща тенісистка України може пропустити найпрестижніший турнір.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Даніель Еванс, теніс, допінг, кокаїн