Теніс

Перша ракетка України поступився легендарному тенісисту на турнірі в Китаї

0

Найкращий тенісист України не зміг пробитися до чвертьфіналу

У четвер, 12 жовтня, у третьому колі тенісного турніру серії Masters 1000 в китайському Шанхаї українець Олександр Долгополов протистояв другій ракетці світу, швейцарцю Роджеру Федереру.

Тенісисти провели на корті 1 година 1 хвилину. Федерер за цей час зробив 11 ейсів, реалізував три з семи брейк-поінтів і жодного разу не помилився при введенні м'яча в гру. На рахунку 41-я ракетки світу Долгополова шість подач навиліт, жодного брейка і одна подвійна помилка.

У підсумку найкращий тенісист України не зміг пробитися до чвертьфіналу, поступившись супернику з рахунком 4:6, 2:6.

Таким чином, рахунок особистих зустрічей між тенісистами став 5:0 на користь Федерера.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, перша ракетка України претендує на звання найкращої тенісистки року.