Теніс

Перша ракетка України вразила відвертостями про свого бойфренда

0

Молода людина, який привернув увагу українки, також була людиною зі світу спорту

12 місяців тому, на минулорічному Вімблдоні, найкраща тенісистка України еліна Світоліна познайомилася зі своїм коханим. Під час тренування вона і хлопець, який також займався в залі, обмінялися поглядами один з одним. 

Дівчина зразу помітила чоловіка.

"Це було нескладно. Він два метри зросту і дуже сильний. Тоді я була дуже зосереджена на своєму тренуванні, а вже потім знову побачила його в ресторані", - наголосила українка.

Потім Світоліна дізналася, що молодий чоловік, який привернув її увагу, також був людиною зі світу спорту: Ріс Топл, 23-річний гравець у крикет, який виступає за Гемпшир і представляв Англію на торішньому чемпіонаті світу Twenty20. Хоча крікет широко не представлений в Україні, Світоліна дивилася його раніше... Або, принаймні, так вона думала.

"Я була впевнена, що це був інший вид спорту, той, де використовують щітку", - пояснює Еліна плутанину з керлінгом. "Потім мій друг сказав, що це інший спорт. Загалом, я нічого про це не знала".

Помилка Світоліної стала приводом для жарту і так стосунки з Топлом почали розвиватися. Зараз вони відзначають один рік з дня знайомства. З тих пір пізнання Еліни в крикеті розширилися за допомогою батька її хлопця - Дону Топлу, який виступав за Саррей і Ессекс.

"Я була на кількох матчах, на одному в Австралії, і не зрозуміла нічого", - зізнається Світоліна. "Було кілька гравців, які намагалися мені все пояснити, але я все одно не розуміла. Зараз я розбираюся краще, батько Ріса мені побільше розповів".

"У них в будинку є тренувальна сітка. Я спробувала зробити кілька ударів за допомогою бекхенда, але я в цьому не дуже вправна. Я намагаюся дізнатися про крикет побільше, тому що це спорт Ріса, і, якщо у нього поганий день, наприклад, мені потрібно бути в курсі і не задавати дурних питань".

"Дивитися за його грою - для мене це щось зовсім інше. Я дуже нервую. Кілька місяців тому я була на одному матчі, пам'ятаю, як люди навколо просто пили пиво і насолоджувались грою. Але я спортсменка, я знаю, як гравці відчувають себе на майданчику, коли на них дивляться стільки людей".

"Ніхто не знав про цей спорт, поки я не почала зустрічатися з гравцем в крикет. Можливо, зараз почнеться бум крикету в Україні. Коли в Брісбені у мене був медіа-день і я грала в крикет, то потім наші ЗМІ нарекли мене, мовляв, перша українська крикетистка", - говорить Еліна.

Топл також побував на кількох турнірах, де виступала українка - Ріс був з Еліною в Дубаї, де вона завоювала свій перший титул на Прем'єрі-5 і вперше прорвалася в топ-десятку світового рейтингу. У стартовому матчі на Уїмблдоні Рис також спостерігатиме за грою Світоліной на корті №3.

І, хоча цій парочці подобається проводити час в компанії один одного, під одним дахом вони не живуть, адже для Світоліной Париж залишається тим місцем, де вона проводить тренування під керівництвом французького наставника Тьєррі Аскьоне. На даний момент спорт і кращі результати у своєму виді - головна мета і для Еліни, і для Ріса.

"Ріс був на моєму матчі в понеділок, але він також буде проводити свої ігри і тренуватися. Він приїжджає, коли може, і я поважаю його вид спорту. Для мене дуже важливо, що він може на всі 100% займатися своєю справою, а я ніби залишаюся на другому місці. Зараз ми все ще дуже молоді і можемо будувати наші кар'єри, робити це по-максимуму, адже це час якраз для цього. Коли ми будемо старші, тоді зможемо насолоджуватися життям і всім цим. Але з того моменту, як ми знайомі, теніс для мене на першому місці, як і для Ріса - крикет. Ми дуже чітко це розуміємо", - цитує Світоліну Великий теніс з посиланням на The Times.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Світоліна прокоментувала свій успішний старт на Вімблдоні.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
теніс, жінки, Світоліна, Вімблдон