Теніс

Російська тенісистка розповіла, коли Серена Вільямс її зненавиділа

0

Шарапова розповіла про ненависть з боку Серени Улільямс

Екс-перша ракетка світу росіянка Марія Шарапова опублікувала уривок зі своєї автобіографії, в якій описує стосунки з Сереною Вільямс. 

 

"Ми з Сереною могли б стати подругами, адже у нас багато спільного. Але ми не дружимо. Думаю, в якійсь мірі ми змушуємо один одного рухатися вперед. Може, коли теніс залишиться в минулому, ми і станемо друзями.

Після фіналу Вімблдону-2004 Серена мене обняла, посміхнулася і сказала щось на кшталт: "Хороша робота". Але всередині вона посміхатися не могла. Коли я повернулася в роздягальню, я почула, як Серена Вільямс плаче ридма. Я постаралася якомога швидше піти, але вона знала, що я там була.

Люди часто задаються питанням, чому я виграла у Серени всього 2 з 21. Для мене відповідь лежить в тому епізоді в роздягальні. Думаю, Серена зненавиділа мене за те, що я худа дівчина, яка всупереч прогнозам обіграла її на Вімблдоні. Але навіть більше вона ненавиділа мене за те, що я почула, як вона плаче. Незабаром після турніру я чула, що Серена сказала подрузі: "Я більше ніколи не програю цій сучці", - розповідається в автобіографії тенісистки

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, автобіографія Марії Шарапової стане бестселером.

Автор матеріалу: 
Леся Черненко
Теги: 
Марія Шарапова, Серена Вільямс, автобіографія