Теніс

Скандал у Лізі чемпіонів: турнір бойкотує український тенісист

0

Сергій Стаховський, схоже, фанатіє від Ювентуса

Український тенісист Сергій Стаховський висловився про скандальний матч Ліги чемпіонів між Реалом та Ювентусом. Спортсмен вважає, що гру зіпсував суддя.

"Після вчорашнього матчу Ліги чемпіонів між Реалом і Ювентусом бойкотую залишок турніру. Відмінний матч перетворився на цирк через одну маленьку людину", - написав Стаховський у Twitter.

Нагадаємо, мадридський Реал обламав Ювентусу фантастичний камбек завдяки реалізованому Кріштіану Роналду пенальті у доданий час. Суддя Майкл Олівер призначив 11-метровий за фол Меді Банатія на Лукасі Васкесі.

Після призначеного на 90+3 хвилині матчу пенальті Буффон оскаженів та отримав червону картку. Роналду реалізував 11-метровий та вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3. Однак на останній хвилині Роналду забив з 11 метрів. 1:3 - Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) та є чинним володарем трофею. У минулорічному фіналі, який відбувся у Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4:1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли у фіналі мадридський Атлетіко.

Ювентус двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Востаннє "зебри" брали найпрестижніший клубний трофей Європи у 1996 році. Після цього туринці програли п'ять фіналів, останній - у 2017 році Реалу.

Дивіться: огляд матчу Реал - Ювентус

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Роналду та Буффон розцілувались після безумства наприкінці матчу.