Теніс

Світоліна розповіла, чому змінила тренера

0

Українка прокоментувала звільнення тренера

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла про причини, за якими змінила тренера.

"По-перше, відразу хочу уточнити, що наша співпраця з Габріелем Урпі завершилась після Майамі. Він і не був моїм основним тренером, у нас був як би тестовий період роботи. Ми залишилися в добрих стосунках, просто у нас трошки розходиться менталітет і ми не зовсім підходимо один одному, але це нормально.

В моїй команді Т'єррі Аскьоне, з ним я завжди на зв'язку і він займається всіма питаннями з тенісу і не тільки. Він спілкується зі всією командою, коли не знаходиться на турнірі, дає Енді Бєттлсу завдання, розповідає, над чим потрібно попрацювати. Аскьоне створює відмінну атмосферу в моїй команді.

Більшу частину часу я проводжу з Енді і Олівером (тренер з фітнесу). Енді займається всіма тенісними питаннями, які виникають, тренуваннями, перетяжкою ракеток, шукає, з ким мені потренуватися.

Олі відповідає за фітнес, а також за моє харчування спільно з моїм фізіо. Зараз я працювала з фізіо Олександра Долгополова (Алессіо Чеккарелли).

Далі у мене домовленість з іншим фізіо, який буде допомагати мені. Вони досить зайняті фахівці, тому мені потрібно стежити, хто на яких тижнях вільний, щоб скласти графік", - сказала Світоліна.

Як повідомляв Знай.Спорт, Світоліна розлучилася з тренером.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
теніс, WTA, Світоліна