Теніс

Світоліна розповіла про причини поразки у другому матчі Підсумкового турніру

0

Еліна Світоліна поступилась Каролін Гарсії

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала поразку на Підсумковому турнірі від Каролін Гарсії - 7:6, 3:6, 5:7.

"Переломний момент в кінцівці третього сету? Серйозно, навіть не знаю, як це пояснити, це було так швидко ... Дуже важко сказати зараз. Я не хочу заглиблюватися в деталі, можливо, один розіграш вирішив результат зустрічі. Але я упустила свої шанси і тепер не можу це змінити, не можу повернутися в минуле і щось зробити інакше. Жахливі відчуття, якби я могла знайти слово, щоб описати це, я б вам сказала.

Труднощі через дебюту на турнірі? Гарсія також грає в перший раз, я була в такій же позиції. Я б хотіла знати, що сьогодні відбувалося з моєю грою. Нехай навіть рахунок у вирішальній партії був 5-7, моя гра була повністю виключена. Від себе я очікувала кращої гри на цьому турнірі. Але все йде не так.

У мене є шанс пройти далі? Хотіла б я, щоб цього шансу не було. Що мені потрібно зробити? Обіграти Халеп в двох партіях ... Не знаю, постараюся відновитися і зробити все, що від мене залежить. Я очікувала кращого тенісу зі свого боку в Сінгапурі. Більше у мене немає ніяких очікувань.

Як я відчувала себе на тренуваннях? Нормально я себе відчувала, добре тренувалася, може фізично були невеликі проблеми. Коли я вже граю на турнірі, то намагаюся не думати про фізичний стан. Коли я закінчу змагання, тоді у мене будуть питання до себе і команді, що я зробила не так. Мої матчі в Сінгапурі вийшли просто жахливими. Гаразд, мої суперниці грали дуже добре, але то як я справлялася з ситуацією на корті, це було безмозко", - цитує Світоліну ресурс Великий теніс України.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Світоліна прокоментувала свій провал на Підсумковому турнірі.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Світоліна, теніс, Підсумковий турнір, Каролін Гарсія